Pořad bohoslužeb

od 16.6. do 23.6.2024 - 25. týden

NEDĚLE 16.6.2024 11. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
07:30 DN Za * a + farníky zvláště za Antoníny a Antonie z farnosti
09:00 HN Na poděkování Pánu Bohu za přijatá dobrodiní, za dar víry, pomoc Boží a ochranu Panny Marie pro celou * rodinu
10:30 DN Za + bratra Františka, sestru Jarmilu, + rodiče, prarodiče, + rodinu, s prosbou o Boží požehnání, dar zdraví a ochranu Panny Marie pro * rodinu
11:30 DN UDÍLENÍ SVÁTOSTI KŘTU /Michal Kovář/
PONDĚLÍ 17.6.2024 PONDĚLÍ 11. TÝDNE V MEZIDOBÍ
18:30 DN Za + dceru Jarmilu, + rodiče Kolískovy, Hyblerovy, celou + rodinu a za dar zdraví a Boží ochranu pro * rodinu
ÚTERÝ 18.6.2024 ÚTERÝ 11. TÝDNE V MEZIDOBÍ
Dnes mše sv. není
STŘEDA 19.6.2024 SV. JANA NEPOMUCKÉHO NEUMANNA, BISKUPA
18:30 DN Za + Antonína Uhra, + rodiče z obou stran a za dar víry, zdraví a Boží požehnání pro * rodiny
ČTVRTEK 20.6.2024 ČTVRTEK 11. TÝDNE V MEZIDOBÍ
18:00 HN Za + Ludmilu Kunstovou, celou + rodinu a za +++
PÁTEK 21.6.2024 PAMÁTKA SV. ALOISE GONZAGY, ŘEHOLNÍKA
17:00 Slavkov Zadáno
18:30 DN Za + Jiřinu Daňkovou za * a + z ročníku 1959
SOBOTA 22.6.2024 SV. PAULÍNA NOLÁNSKÉHO, BISKUPA , NEBO SOBOTNÍ PAMÁTKA PANNY MARIE
Dnes mše sv. není
NEDĚLE 23.6.2024 12. NEDĚLE V MEZIDOBÍ
07:30 DN Za + Gabrielu Marks Stojaspal a za dar zdraví a ochranu Boží pro celou " rodinu a její děti
09:00 HN VÝROČÍ POSVĚCENÍ KOSTELA
10:30 DN Za * a + farníky

NEDĚLNÍ OHLÁŠKY – DOLNÍ NĚMČÍ (16.6.2024)

• Ještě stále se můžete přihlašovat na Farní pouť do Medjugorje, která se uskuteční v termínu od 8. – 15. září. Přihlašování je přes webové stránky cestovní kanceláře, kde je také odkaz na platbu zálohy. Odkaz najdete i na stránkách farnosti. Vy, kteří jste internetově gramotnější se, prosím, nahlašujte sami; vy, kteří byste rádi jeli, ale nemáte možnost se tímto způsobem přihlásit, mě, prosím, kontaktujte osobně. Ještě je volných asi 9 míst.
  • Prosím, provázejme svými modlitbami ty, kteří přijmou v sobotu dopoledne v olomoucké katedrále kněžské svěcení. Primiční mše sv. budou mít tito svěcenci v Kroměříži a v Přerově.
  • Ještě během dnešního dne máte možnost vhodit lístky se svými úmysly na další čtvrtletí do připraveného boxu.
  • Vzadu za lavicemi jsou k dispozici přihlášky do náboženství na příští školní rok. Prosím rodiče, aby je vyplněné vhodili co nejdříve do schránky na faře.
  • Tento týden má úklid kostela skupina č. 7.
  • Děkanátní centrum pro rodinu srdečně zve všechny ženy na přednášku psycholožky Mgr. Ireny Smékalové na téma "Archetypy ženy, aneb probuď svoji vnitřní královnu", která se uskuteční ve středu 19. června v 16:30 h na Víceúčelovém komunitním centru Charity v Uherském Brodě. Cena účasti je 200 Kč/osobu. Více informací a přihlašování na plakátcích a sociálních sítích.

Dary:

• ročník 1949 daroval na kostel 500,-
      • Antonínové darovali na kostel 7.300,-
      • ostatní dary na kostel byly ve výši 5.500,-

Pán Bůh zaplať!

Misijní Velehrad 2024

Milí farníci, děti, mládeži!
V rámci oslav Dnů lidí dobré vůle na Velehradě ve dnech 4 – 5. 7. se i letos zapojujeme do pomoci v Misijním stánku Papežských Misijních Děl. Rádi bychom vás požádali o spolupráci. Jednalo by se o napečení perníčků a ten kdo je kreativní a tvořivý a má chuť, může přispět do našeho stánku jakýmkoliv jednoduchým výrobkem, výtvorem. Ty se za dobrovolný příspěvek budou ve stánku nabízet. Prosíme všechny, kteří mají zájem se zapojit a tímto podpořit činnost Papežských Misijních Děl - děti a projekty v chudých misijních zemích po celém světě, můžete své výrobky, perníčky přinést do dvorany 1. 7. 2024 od 17.00 do 18.00hod. S jakýmkoliv dotazem se případně obracejte na paní Štěpánku Brencusovou (737 320 697).
Děkujeme předem všem za vaši pomoc

NEDĚLNÍ OHLÁŠKY – HORNÍ NĚMČÍ (16.6.2024)

• Děkuji rodičům a všem, kteří vyzdobili náš kostel a jeho okolí na slavnost prvního sv. přijímání.
  • Příští neděli budeme v našem kostele slavit výročí jeho posvěcení.
  • V pátek mše sv. v kapli ve Slavkově, a to v 17:00.
  • Vzadu za lavicemi jsou k dispozici přihlášky do náboženství na příští školní rok. Prosím rodiče, aby je vyplněné odevzdali co nejdříve v sakristii nebo vhodili do schránky na faře v Dolním Němčí.

Dary:

• dary na kostel byly ve výši 5.800,-